Пропагандисти Кремля спробували видати шеврони з гербом і прапором Удмуртії за відзнаки "канадських найманців" ЗСУ, але щось пішло не так

У сюжеті російського пропагандистського "Первого канала" шеврони із символікою російської Республіки Удмуртія подали як такі, що нібито належали "канадським найманцям" Збройних сил України. Про це 16 квітня в Telegram повідомило Udm-Info, передають Патріоти України.

Видання зазначає, що "канадськими найманцями" військовослужбовців з Удмуртії "Первый канал" назвав 14 квітня у випуску новин для далекосхідних регіонів. "Прапор і герб Удмуртії назвали відзнаками канадських найманців, які воюють на боці ЗСУ. Потім епізод вирізали із сюжету і жителі центральної частини Росії його вже не побачили", – наголошує Udm-Info.

Вирізаний епізод видання опублікувало. У ньому пропагандист Гусейн Гусейнов спілкується з російським окупантом із заблюреним обличчям, і той демонструє російські й українські шеврони, знайдені на полі бою.

"Було знайдено трофеї у "200-х", виходить, українців. Шеврони України, виходить, шеврони Канади. Канадські шеврони, виходить. Герб", – каже окупант, демонструючи символіку Удмуртії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ідея обмежити вихідні перекази з карток – це повна дурня, - нардеп Гончаренко

субота, 25 травень 2024, 0:30

"Ідея обмежити вихідні перекази з карток – це повна дурня. 30 переказів на місяць. Це один переказ на день. Це взагалі що? Уже уявили, як це вплине на волонтерство й на збори? Підкажу: погано. Деякі подають це як боротьбу з казино. Тобто самі дозволили...

Запас ідіотів у Росії вичерпується. Ціни за життя орків зросли зі 150 тис. руб. до 500 тис. - Невзоров

субота, 25 травень 2024, 0:15

"Навіть у Росії запас ідіотів не обмежений. Це з'ясувалося щойно, і стало для Кремля неприємним сюрпризом. Режим сподівався на те, що глибинка може вічно постачати на фронт непутяще бидло, яке спилося", - пише російський публіцист Олександр Невзоров у ...