
На Луганщині військові 412-го окремого полку безпілотних систем Nemesis вперше уразили північнокорейську самохідну артилерійську установку М-1978 Коксан із гарматою калібру 170 мм. Про це у вівторок, 18 лютого, повідомила пресслужба ОСУВ Хортиця, передають Патріоти України.
Зазначається, що САУ Коксан здатна вражати цілі на відстані до 43 км звичайним снарядом і до 60 км — активно-реактивним. Швидкість стрільби — два постріли за п’ять хвилин, а екіпаж складається з восьми осіб.
Вперше ця артилерійська установка з’явилася на озброєнні російських військ у жовтні 2024 року. До цього її бойове застосування фіксувалося під час ірано-іракської війни 1980−1988 років, наголосили в ОСУВ Хортиця. «Приймаємо в колекцію здобутків Nemesis чергове знищене ОВТ ворожого ВПК», — йдеться в повідомленні.
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...