
На Луганщині військові 412-го окремого полку безпілотних систем Nemesis вперше уразили північнокорейську самохідну артилерійську установку М-1978 Коксан із гарматою калібру 170 мм. Про це у вівторок, 18 лютого, повідомила пресслужба ОСУВ Хортиця, передають Патріоти України.
Зазначається, що САУ Коксан здатна вражати цілі на відстані до 43 км звичайним снарядом і до 60 км — активно-реактивним. Швидкість стрільби — два постріли за п’ять хвилин, а екіпаж складається з восьми осіб.
Вперше ця артилерійська установка з’явилася на озброєнні російських військ у жовтні 2024 року. До цього її бойове застосування фіксувалося під час ірано-іракської війни 1980−1988 років, наголосили в ОСУВ Хортиця. «Приймаємо в колекцію здобутків Nemesis чергове знищене ОВТ ворожого ВПК», — йдеться в повідомленні.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...