
На Луганщині військові 412-го окремого полку безпілотних систем Nemesis вперше уразили північнокорейську самохідну артилерійську установку М-1978 Коксан із гарматою калібру 170 мм. Про це у вівторок, 18 лютого, повідомила пресслужба ОСУВ Хортиця, передають Патріоти України.
Зазначається, що САУ Коксан здатна вражати цілі на відстані до 43 км звичайним снарядом і до 60 км — активно-реактивним. Швидкість стрільби — два постріли за п’ять хвилин, а екіпаж складається з восьми осіб.
Вперше ця артилерійська установка з’явилася на озброєнні російських військ у жовтні 2024 року. До цього її бойове застосування фіксувалося під час ірано-іракської війни 1980−1988 років, наголосили в ОСУВ Хортиця. «Приймаємо в колекцію здобутків Nemesis чергове знищене ОВТ ворожого ВПК», — йдеться в повідомленні.
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...