Безліч думок та міфів ширяться навколо науки психотерапія:
Психотерапія не є чудодійною пігулкою, котра перевтілює життя людини або робить її «супергероєм». Це не якийсь магічний ритуал. Психотерапія – це інструмент, що здатний покращити якість життя. Кожен сеанс – можливість для людини навчатися чомусь новому і попрацювати зі спеціалістом, який допоможе зрозуміти і впоратися з турботами. Будь це любов до Casino Top ua чи занижена самооцінка.
У країнах Європи та Америки візити до психотерапевта давно стали звичною справою. Навіть компанії часто пропонують корпоративних психотерапевтів як бонус до вакансії. Все тому, що психічне здоров'я так само важливе, як і фізичне.
У разі зубного болю людина звертається. Коли болить зуб, неможливо нормально жити і насолоджуватися смачною їжею. Біль відволікає людину від важливих для неї задач. Так само і з емоційним здоров’ям. Коли болить душа, людина не здатна сконцентруватися на роботі чи повноцінно відпочити.
Психотерапія – це не лише про лікування болю, але і про знаходження шляхів для особистого зростання. Психотерапевт здатний допомогти «хворим»:
Так само як стоматолог прибирає дірку в зубі, психотерапевт допомогти людині попрацювати над усуненням комплексами чи інших психологічних перешкод, що заважають жити повноцінним життям.
Психотерапія не гарантує магічного ефекту. Для досягнення ефекту потрібен:
До психотерапії варто відноситися відповідально. Обрати професіонального спеціаліста, котрому можна довіряти.
Православна церква України 18 січня за новим стилем вшановує єпископа Афанасія Великого. За старим стилем 18 січня відзначають Водохресний святвечір - переддень Водохрещі. . У цей день колись чекали найлютіші морози року, які називають водохресними. ...
Журналіст-розслідувач Христо Грозєв заявив, що в столиці країни-агресора РФ Москві та в Санкт-Петербурзі з’явився «університет» із підготовки диверсантів від Головного розвідувального управління (ГРУ), передають Патріоти України. В інтерв'ю на YouTube-...