Рак легенів: Названо основні фактори онко-ризику для українців (відео)

Медики рекомендують усе ж знаходити кошти для діагностики, щоби потім не довелося витрачати набагато більше.

Хвороба, яка щороку забирає майже два мільйона життів і яку в Україні у двох випадках із трьох діагностують запізно. Рак легенів – чи не найбільше джерело міфів, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Ольга зав’язує білу стрічку на металевих легенях – їй 36, свій нелегкий діагноз вона почула три місяці тому: "Це онкологія". Із симптомів була лише важкість у грудях, а виявилося – четверта стадія, яка вважається невиліковною. На ногах її тримають пігулки, які потрібно пити пожиттєво: "Хвороба – вона наче засинає". Олин діагноз щороку ставлять 13 тисячам українців. 6 із 10 не проживають після цього і року, бо пухлини знаходять запізно.

При цьому низькодозова комп’ютерна томографія, котра займає лише 5 хвилин, є єдиним способом ранньої діагностики раку легенів. Комп’ютер сканує поверхню легенів зусібіч і не пропускає жодного затемнення, а результат одразу з’являється на екрані. Різниця між томографом і звичайним рентгеном – гігантська. Вона полягає в точності діагнозу та виключає втрату часу на хибне лікування, наприклад, від пневмонії чи туберкульозу.

Вартість низькодозової КТ в українських клініках стартує від 800 гривень. Робити таке дослідження радять раз на рік. Це недешево навіть за західними мірками – наприклад, у США такою діагностикою охоплені всього 7% населення. Однак там підрахували, що якби проблему виявляли на ранній стадії, то щороку могли б рятувати від смерті 48 тисяч пацієнтів. В українки Ольги рак "з’їдає" на місяць 70 тисяч гривень – саме стільки коштують її пігулки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Неможливо не заслухатися: Одна з найкращих пісень Січових Стрільців (відео)

середа, 15 липень 2020, 0:17

"О, Україно!" - одна з найкращих пісень "Січових Стрільців". Написали її в 1917 році. Автор слів - Микола Вороний. Патріоти України пропонують вам її послухати у виконанні гурту "Не журись!". Піснею поділилася в спільноті "Патріоти України - єднаймося!...

Неймовірний успіх захисту державних інтересів: Холодницький з Ситником власноруч в один момент знищили 2000 робочих місць, - політтехнолог Голобуцький

середа, 15 липень 2020, 0:00

Експортні галузі, котрі не втратили попит через кризу, взагалі для всіх стали дорогоцінними. Але не в Україні. «Холодницький – переможець курей» - це майже крутіше за «Повелителя мух». Неймовірний успіх захисту державних інтересів: Холодницький з Ситни...