Релакс із пацюками: У США відкрилося незвичайне кафе

У Сан-Франциско для туристів відкрився незвичайний заклад - Rat Cafe, в якому пропонують попити кави в компанії щурів.

Фото: fakty.ictv.ua

Вартість даної послуги $ 50. Ціна є високою, оскільки відвідувачі отримують унікальну можливість випити кави ніби в антисанітарних умовах, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Адже поки вони будуть сидіти за чашкою кави в пристойному бістро, навколо них будуть бігати щури. Зазначається, що дане кафе буде працювати тільки кілька днів на рік. Всі тварини взяті з розплідника, і будь-якого вподобаного щура відвідувач зможе забрати з собою.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...