Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит) заявив, що 1-й і 2-й армійські корпуси, які складаються з "мобіків" так званих "ДНР" і "ЛНР", відчули гостру нестачу бронетехніки в районі Авдіївки Донецької області, передають Патріоти України.
Як зазначив експерт у своєму Telegram-каналі, ватажок терористів так званої "ДНР" Денис Пушилін запросив у командування російських окупаційних військ техніку для компенсації втрат. Техніку йому надавати відмовилися, але "погодилися гнати десантуру".
"Отже, десантурою тепер РОВ (російські окупаційні війська – ред.) будуть затикати всі ті дірки, які планомірно у них виникають по лінії фронту в тих локаціях, які ще півроку тому впевнено утримувалися різного роду збродом, типу ПВК "Вагнер", 1 АК/2 АК і БАРСи", – пояснив Коваленко.
За його словами, десантура – "це не більше ніж затичка". "Цікавий розвиток подій, особливо з урахуванням часткової мобілізації. Здавалося б, людського ресурсу повинно бути хоч відбавляй, але на ділі, ресурс себе вичерпав і тепер доводиться тонким шаром розмазувати по всій лінії зіткнення. Тенденція, яка не віщує нічого хорошого", – резюмував експерт.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...