
"Постійні терористичні удари російських військ по українських містах – це частина стратегії, яку у Кремлі називають "створенням санітарної зони". Насправді це стратегія вигнання українців з тих територій, претензію на які Путін оголосив ще у своїй "кримській промові", - пише російський та ізраїльський бізнесмен та громадський діяч Леонід Невзлін, передають Патріоти України, та продовжує:
"Багато хто дивується, чому так нещадно б'ють по Харкову й Одесі, де завжди був високий відсоток російськомовних українців. Чому бомблять Нікополь, а міста Донецької області просто стирають з лиця землі.
А відповідь проста. У запаленій уяві кремлівської кліки, яка увірувала в ідеї "русского мира", харків'яни, одесити, жителі Нікополя чи Запоріжжя – це "зрадники". Там справді не очікували запеклого спротиву українців, особливо в цих регіонах. Чекістсько-бандитські поняття нинішньої російської влади наказують максимально жорстоко розправлятися зі "зрадниками".
Кремль хоче, щоб українські міста спорожніли. Щоб їхні жителі або загинули, або мучилися й утекли. Щоб у "санітарній зоні" не було нікого: ні військових, ні цивільних, ні жінок, ні дітей. Вирішенню цього завдання підпорядковано всі зусилля путінської армії".
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...