
"Прочитав, що в Києві вирішили знести пам'ятники Булгакову й Ахматовій, перейменувати якісь вулиці, названі на честь діячів російської культури. Прочитав і всякі ламентації щодо цього. Але сам жодних особливих почуттів у зв'язку із цим не відчув. Навіть гіркоти. Цей поїзд у мене давно поїхав", - пише російський письменник Борис Акунін на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Те, що відбувається між росіянами й українцями протягом останніх чотирьох років, набагато страшніше за бронзи-камені. Ну, зносять і зносять. Їхня справа. Нехай українці живуть, як хочуть, читають чи не читають яких завгодно авторів, аби співвітчизники-росіяни перестали їх терзати й убивати. А що наші з ними дороги розійшлися і назад не зійдуться, – це і так зрозуміло.
У якомусь інтерв'ю я сказав, що Росія – остання країна у світі, де я хотів би опинитися. Так от, Україна – передостання. Туди я теж ніколи не поїду, навіть після того, як війна закінчиться. Тому що дивитися українцям у вічі після того, що сталося, я не зможу, незважаючи на всі мої антивоєнні декларації, загалом марний струс повітря.
І взагалі. Давайте переживати не через те, які пам'ятники зараз зносять в іншій країні, а щодо того, які пам'ятники зараз зводять у Росії".
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...