
Міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі заявив, що Іран не просив про припинення вогню чи переговори зі Сполученими Штатами. Перед цим президент США Дональд Трамп заявляв, що Тегеран, схоже, був готовий укласти угоду на умовах, які Вашингтон вважає неприйнятними, передають Патріоти України.
«Ні, ми ніколи не просили про припинення вогню, і ми ніколи навіть не просили про переговори. Ми готові захищатися стільки, скільки потрібно», — сказав Арагчі в інтерв'ю програмі Face the Nation на каналі CBS.
Він також заперечив твердження, що для Ірану це «війна на виживання», сказавши, що країна «достатньо стабільна та сильна. Ми лише захищаємо свій народ від [цього] акту агресії».
Голова МЗС Ірану також стверджує, що кілька країн звернулися до його країни з проханням домовитися про безпечний прохід нафтогазових суден через Ормузьку протоку. «Ми відкриті для країн, які хочуть поговорити з нами про безпечний прохід своїх суден», — сказав Арагчі, додавши «До нас звернулася низка країн, які хочуть забезпечити безпечний прохід для своїх суден». Він відмовився говорити, що це за країни.
«Це питання мають вирішити наші військові, і вони вже вирішили дозволити групі суден, що належать різним країнам, пройти безпечно», — продовжив він, повторивши заяви іранських чиновників про те, що певним країнам було дозволено проходити через протоку.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...