Спроба військового заколоту глави ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, реакція президента РФ Володимира Путіна та втеча російських олігархів показали крихкість кремлівського режиму. Дні Путіна як російського лідера добігають кінця. Можливо, дуже швидко. Про це у своєму матеріалі для Forbes пише аналітик Гаррі Бродман, передають Патріоти України.
"Було б наївно виключати повторну перестановку керівництва в Москві, в результаті якої біля керма Кремля виявиться військовий чиновник. Але було б також помилкою відокремлювати від шляху наступності перспективи появи громадянського лідера, наділеного здібностями та повноваженнями щодо виправлення старезного стану російської економіки", - написав він.
За два десятиліття свого правління Путін постійно спустошував економічні перспективи країни, яка має один із найбільших у світі географічних ринків, що охоплює сім часових поясів та благословенний багатими природними ресурсами.
"Ми маємо бути готові мати справу з країною, яка може представляти серйозні багатовимірні системні ризики для всіх нас. Світові лідери просто не можуть дозволити собі бути пасивними у цьому питанні", - упевнений він.
За правління Путіна Росію викинули з G8, він поклав кінець демократії, що зароджується, у себе вдома, і він прищепив ще більшу крихкість економіці, яка і без того хитається. Відрізана від решти світу та позбавлена іноземних інвестицій, РФ не зможе мобілізувати ні гроші, ні досвід, які їй знадобляться для відновлення навіть після закінчення війни.
У ніч на 1 квітня РФ вперше за тривалий час не запускала ударних дронів по містах України. На думку голови ради резервістів Сухопутних військ Збройних Сил України Івана Тимочка, може бути кілька причин, у тому числі виявлення пускових установок ворога ...
Болгарський проєвропейський активіст, історик, викладач і письменник Еміл Яссим опублікував в соцмережах зразок легендарної української марки з кораблем, проте у якій закодовано новий контекст - події довкола Гренландії та агресивної риторики США. Фото...