Помер росіянин Юрій Гриценко, відомий як «зеленоградський маніяк», який після колонії вирушив на війну проти України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.
Гриценка визнали померлим ще 25 січня 2025 року, однак обставини його смерті не розголошуються. Раніше повідомлялося, що після колонії він долучився до війни проти України як найманець, підписавши контракт у 2023 році.
Спочатку Гриценко потрапив до підрозділу «Шторм Z», однак через проблеми зі здоров’ям його перевели до санітарно-евакуаційного взводу. За інформацією джерел, на війну він вирушив, щоб заробити кошти після звільнення, оскільки не мав власного житла чи майна.
Юрій Гриценко був засуджений у 2002 році до 22 років колонії за серію нападів і вбивств. Слідство встановило, що у 2001 році він здійснив 14 розбійних нападів на жінок у Москві та області, внаслідок яких загинули четверо людей.
Перед цим, у 1993 році, він скоїв ще одне вбивство, за яке отримав дев’ять років ув’язнення, однак був звільнений умовно-достроково. До скоєння злочинів Гриценко працював у російській міліції, звідки його звільнили за зловживання алкоголем.
У 1927 році німецький художник Макс Бекман створив картину, яку сьогодні вважають майже пророчою, зазначають Патріоти України. На перший погляд "Вар'єте" - лише сцена з галасливого кабаре часів Веймарської республіки, періоду в історії Німеччини між Пе...
Сьогодні 18 червня. Триває 1576 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. Ситуація на фронті залишається напруженою: в районі Костянтинівки продовжуються бойові зіткнення та інфільтрація російських сил. . Чи втрима...