Російський блогер видав себе за українського військового на Харківщині (фото)

У соцмережах розповсюджують відео про начебто непідготовлених українських військових, якими поповнюють підрозділи Збройних сил України біля міста Вовчанськ у Чугуївському районі. Зокрема, таке відео з'явилося у соцмережі Х, зазначають Патріоти України.

До відео додають різні дописи. В одному з них ідеться про українського військового, який розповідає про те, що нові бійці, яких перекинули як підкріплення, ніколи не тримали у руках автомат. Текст поширюють англійською мовою.

"Хлопець із ЗСУ розповідає про підкріплення, яке командування направило на допомогу своїм побратимам у Вовчанську: "Ми отримали підкріплення. Вони приїхали п'ять днів тому, але ніколи в руках не тримали автомата. Зараз ми їм показуємо, що і як. Через два дні вони вирушать на свої позиції", — йдеться у дописі.

Наприкінці відео чутно постріл і начебто крик одного з військових, який розбирав автомат. У дописі до відео зазначають, що це, ймовірно, було самогубство. Однак насправді відео є фейковим. Чоловік, якого видають за військового, — це російський блогер Дмитро Куплінов.

"Але саме відео — це постановка. Адже крупним планом показують військового, який каже, що його нібито звуть Богдан. Але насправді це російський блогер та ютубер Дмітрій Куплінов. Навіть зворотний пошук у Google показує дописи, де "Богдана" ідентифікували. Тож зрозуміло, що відео — це постановка, яка направлена на дискредитацію українських військових", — зазначив Харківський антикорупційний центр.

Під час мобілізації в України військовозобов'язані спочатку проходять підготовку упродовж місяця у навчальному центрі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Уничтожение двух ПУ 5П581А комплекса С-300ПТ и одной универсальной передвижной вышки 40В6М с РПН 30Н6... Наших - Злий Одесит

четвер, 13 червень 2024, 0:01

Более 100 км от границы с россией. Уничтожение двух ПУ 5П581А комплекса С-300ПТ и одной универсальной передвижной вышки 40В6М с РПН 30Н6. . Но, не российских. Наших. . Российские оккупанты уничтожили наши С-300. . Кому-то сейчас может разорвать пяты...

Донька ексмера Полтави навіть не напружилась тікати з Києва. Так і сиділа тут під обстрілами, дистанційно керувала рекламним бізнесом в РФ й отримувала криваві мільйонні дивіденди, - Голобуцький

четвер, 13 червень 2024, 0:00

"Звернув увагу, що останнім часом СБУ збільшила кількість повідомлень про затримання колаборантів. Чому? На мою думку, це свідчить не стільки про збільшення їх чисельності, скільки про покращення роботи по їх виявленню. Адже «любітєлєй русского міра» х...