"Рубан занимался внедрением агентов ФСБ в Украину под видом пленных", - Мирослав Гай

Зараз буде задіяний весь ресурс для звільнення Рубана і ми зможемо дізнатися - хто реально займає проросійську позицію.

Володимир Рубан під час затримання. Фото: соцмережі.

"Один из главных агентов пропутинской администрации в ОРДЛО, доверенный Медведчука, попался на перевозке огромного арсенала оружия из оккупированных территорий в Украину. Он был задержан вчера в 9.15 на пункте Майорск пограничниками. По последней информации, преступника передали в СБУ", - пише волонтер Мирослав Гай на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Напомню, что Рубан незаконно присвоил себе звание генерала и занимался внедрением агентов ФСБ в Украину под видом пленных. Для этого ему была отведена роль переговорщика. Он давно был под колпаком у СБУ. Сейчас его попытаются отмазать медвечуковские.

В интернете уже разгоняется волна, что Рубан связной Порошенка в ОРДЛО, хотя его связи с Медведчуком известны с 2014 года. Делается это для того, чтобы его отпустили, чтобы испугались дискредитации Президента и не посадили.

Сейчас будет включен весь рессурс для освобождения Рубана и мы сможем узнать - кто реально занимает пророссийскую позицию, какие бабки задействованы для агентуры, кто сотрудничает с россиянами в СБУ, прокуратуре, судах и если кроты в администрации Президента!"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Є на світі казкова країна, де немає безробітних і жебраків, бензин дешевший за воду і громадянам прощають борги

понеділок, 10 травень 2021, 6:50

Тут кожен чоловік, який досяг повноліття, отримує безкоштовно ділянку землі, відмінно розвинена медицина та безкоштовна освіта, а в основне державне свято здійснюється списання всіх наявних у громадян боргів. "Сказочное государство, в котором почти не...

Trolling 80 level: Як професор з Риги продавав коня російськомовного. Нікого не нагадує?

понеділок, 10 травень 2021, 6:30

Професор з Риги Андріс Параудзінс дотепно посміявся над Ріббентропом Четвертого рейху, котрий до нікуди зганьбив статус дипломату, зазначають Патріоти України. А ось як реагують підписники професора в ФБ: