"Секретні документи" Пентагону про контрнаступ ЗСУ з'явилися в мережі ще місяць тому, - журналістське розслідування

Міністерства оборони і юстиції США в останній місяць займалися розслідуванням обставин, за яких виявилися "злитими" документи нібито про контрнаступ Збройних сил України, що готується, на тимчасово підконтрольні Росії регіони. Водночас авторитетні розслідувачі видання Bellingcat виявили, що витік засекречених документів західної розвідки на віддаленому сервері в Discord міг початися ще в січні. Про це йдеться на сайті інтернет-майданчика, передають Патріоти України.

Оскільки канали були видалені через розбіжності, спричинені витоком документів, Bellingcat не змогла підтвердити цю заяву. "Як не дивно, канали Discord, на яких були розміщені документи, датовані березнем, були зосереджені на комп'ютерній грі Minecraft і фандом філіппінської знаменитості YouTube. Потім вони поширилися на інші сайти, такі як іміджборд 4Chan, перш ніж з'явилися в Telegram, Twitter, а потім останніми днями у великих медіа-видавництвах по всьому світу", – зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, що напередодні засекречені військові документи, які нібито докладно описують секретні плани США і НАТО щодо нарощування Сил оборони перед запланованим контрнаступом, опинилися в мережі. Пентагон негайно розпочав розслідування цього інциденту.

На витік стратегічної інформації відреагували і в Офісі президента. Представники відомства зазначили, що опубліковані дані, скоріше, містять статистичний аналіз постачань, і запевнили, що, безумовно, про реальні плани контрнаступу російські війська дізнаються першими.

"Але це лише стандартні елементи оперативної гри російської розвідки – і нічого більше. До реальних планів України це не має відношення", – написав радник голови Офісу Михайло Подоляк.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Розклад по чорноморському флоту (чф-у).. - Машовець

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:55

Джерело

"Тільки лінивий в нас не займається вигадуванням стратегій. І, випередивши інших стратегів, прагне "донести їх до влади й суспільства”, - журналіст

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:15

"У романі Дена Брауна один з героїв так пояснює сучасне мистецтво. Від митців минулого вимагалося віртуозне володіння пензлем або різцем, розуміння властивостей фарб чи каменю. Щоб називатися митцем сьогодні, все це зайве. Варто лише згенерувати якусь ...