
"Російські танкери з паливом продовжують ходити через Баб-ель-Мандабську протоку, і жоден танкер, який перевозить російську нафту, поки не змінив свого курсу, щоб уникнути Червоного моря", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Обсяги морського експорту російської нафти опустились нижче 7-місячного максимуму. Тим не менш, збої в роботі флоту, що транспортує національну [російську] нафту, поки несуттєво впливають на перевезення. ...Більшість російських вантажів сирої нафти продовжують проходити через південну частину Червоного моря, незважаючи на напади на торговельні судна хуситів, базованих в Ємені. Хусити запевнили Росію та Китай, що угруповання «готове забезпечити безпечний прохід їхніх кораблів у Червоному морі»".
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...