"Щиро дякую Юлії за правду": Політтехнолог звернув увагу на кілька дуже цікавих моментів у мемуарах Мендель

"Почитав дещо з книги Юлії Мендель. Абсолютно не погоджуюсь з хайпом проти неї. В нас кожен цілком має право писати й видавати те, що вважає за потрібне. Так що тут жодних претензій бути не може", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Питання в іншому: власне в цитаті щодо Єрмака. Адже де-факто так воно і є.
--
"Андрію Єрмаку створили занадто серйозний негативний образ […] Як друга особа держави, він перебрав на себе відповідальність за безліч політичних криз".
--
Це Юлія Мендель випадково констатувала оцей статус "другої особи", про який я весь час кажу, просто отак вона відчуває? Чи це було зроблено цілком свідомо і цілеспрямовано, як один зі складників легітимізації цього статусу "друга особа в державі"? З подальшою інституціоналізацією (наприклад, як прем'єра чи навіть зі зміною Конституції як умовного котрогось "віцепрезидента").
Адже Зеленський постійно публічно на всіх рівнях, міжнародному і внутрішньому, підкреслює важливість для нього Єрмака, його непорушний статус. І при тому з точки зору закону "друга особа в державі", котра ще й регулярно "перебирає на себе відповідальність за безліч політичних криз", - ніхто. Але в будь-якому випадку, щиро дякую Юлії за правду".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Причина Х..йлу однозначно не сподобається: Чому американці називають Путіна "Владом"

понеділок, 26 липень 2021, 21:29

"Путина как зовут? Верно: Владимир. Но почему же тогда в англоязычных странах, прежде всего в Соединенных Штатах, когда говорят или пишут о президенте России, частенько используют "Влад", а не "Вова" или "Володя"? Что, откровенно говоря, автора, которы...

Чи справді Зеленський замінить Тарана на Верещук на чолі Міноборони: Відомий політолог розповів, чому частково це - непогана ідея

понеділок, 26 липень 2021, 20:46

Про масове звільнення заступників міністра оборони Андрія Тарана і його можливого наступника журналісти поговорили з політологом Віталієм Куликом. Патріоти України пропонують вам прочитати текстовий запис цієї бесіди. Далі - мовою оригіналу. 21 июля Ка...