Скандальна українська блогерка похвалилася, що слухає російські пісні, та сказала, коли перейде на українську

Скандальна блогерка-мільйонниця Анна Алхім зробила відверту заяву. Так, у подкасті Олександра Волошина під час розмови зірка Мережі радісно заявила, що не відмовилася від російських виконавців та продовжує слухати їхні пісні, передають Патріоти України.

"Я слухаю російські пісні в машині", - заявила радісно Анна.

Олександр Волошин спробував уточнити, чи не на стримінгових майданчиках блогерка слухає пісні росіян. На що Анна відверто відповіла, що вона це робить на офіційних платформах.

"Що це таке стримінгові майданчики? Я не знаю, що таке стримінгові майданчики... Я слухаю на Apple Music, звичайно", - прокоментувала Алхім.

Олександр спробував пояснити, що таким чином Анна спонсорує Росію, адже на прослуховуваннях росіяни заробляють кошти, з яких сплачують державі податки. На це Алхім відповіла, що знає: " Так!". Утім, Анна одразу ж почала виправдовуватися, що насправді не розуміє, як таким чином спонсорує країну-агресорку.

"Я не розумію, як це я їм бабки відправляю. Де мені тоді слухати це?" - виправдалася Алхім.

Також скандальна блогерка заявила, що не збирається переходити на українську мову, доки їй не припинять дорікати за російську.

"Всі кажуть: "Перейди-перейди". Я не перейду, поки ви мені будете тикати, щоб я перейшла", - заявила Алхім.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Тільки лінивий в нас не займається вигадуванням стратегій. І, випередивши інших стратегів, прагне "донести їх до влади й суспільства”, - журналіст

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:15

"У романі Дена Брауна один з героїв так пояснює сучасне мистецтво. Від митців минулого вимагалося віртуозне володіння пензлем або різцем, розуміння властивостей фарб чи каменю. Щоб називатися митцем сьогодні, все це зайве. Варто лише згенерувати якусь ...

"В Східній Європі помалу формується така собі "антиукраїнська дуга": Угорщина, тепер Словаччина...", - Голобуцький

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:00

З 23,61% самостійно уряд, звісно, не сформувати. Але Smer цілком може утворити коаліцію з силами такого ж штибу, однак більш поміркованими. Проте орієнтованими на той же електорат: антиглобалістів, євроскептиків, антимігрантів, консервативний електорат...