"Слуги" рятують репутацію за рахунок власних громадян: У Зеленського готові позичити Молдові мільярд кубометрів газу, в обмін на закриття справи щодо викрадення Чауса, - ЗМІ

Це при тому, що Україні самій загрожує енергетичний колапс під час опалювального сезону. Розкидатися в таких обставинах газом - дуже ризиковано.

Україна може залишитись "голою" щодо енергобезпеки цієї зими

У п’ятницю, 22 жовтня, на засіданні РНБО прийняла рішення допомогти газом Молдові через енергетичну кризу в цій країні, викликану шантажем з боку “Газпрому”. Видання “Цензор.НЕТ” пише, що Україна виділить Молдові 1 мільярд кубометрів газу. Зазначається, що умови надання та строки повернення газу Україні наразі є невідомими, зазначають Патріоти України.

Цю інформацію частково підтвердив народний депутат з фракції “Слуга народу” Андрій Герус: “Виявляється, запас міцності дозволяє нам допомогти сусідам певним обсягом газу. Не за гроші. Позичити на час”.

Цензор.НЕТ також пише, що надання Молдові газу в борг є частиною угоди. Внаслідок цього Генеральна прокуратура Молдови має закрити справу про викрадення з території цієї країни українського судді-втікача Чауса.

Нагадаємо, уряд Молдови оголосив надзвичайний стан в енергетичній сфері у зв’язку з дефіцитом газу, що виник після закінчення терміну газового контракту з “Газпромом”, який продовжити поки не вдалося.

Зазначалося, що влада Молдови розглядала альтернативні варіанти імпорту природного газу з використанням міжмережевих з’єднань з Україною та Румунією.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Блогерська "Голодна туса" – вдала інформаційна операція. Українську ідею перетворюють на ворожу", - Лариса Волошина

четвер, 2 грудень 2021, 0:22

Легким помахом маніпулятивної руки моральний постулат: "Не можна сміятися над національною трагедією" у свідомості невибагливої публіки перетворюється на лякалку: "Їхня національна пам'ять заважає вам жити повним життям". "Відбувається ідеологічно-цінн...

"Покласти на невідомого наступника обов’язок виконати свої популістські обіцянки – це однозначно ноухау Зе-команди", - політтехнолог Голобуцький

четвер, 2 грудень 2021, 0:00

«Екваторне» звернення Зеленського було по суті спробою стабілізувати свій електорат хоча би на наявному рівні – щоб не впасти нижче 15%. Бо саме 15% я вважаю межовим показником, при перетині котрого (донизу, звісно) Зе-команда перейде від «гіперлегітим...