Сміливі вінтажні фото вікторіанської доби, що викликають усмішки навіть зараз

Епоху правління британської королеви Вікторії прийнято вважати манірною і стриманою. Проте...

Фото: gazeta.ua

Патріоти України з посиланням на Нескучные новости пропонують переглянути добірку світлин, що розвінчують цей міф. Попри сувору вікторіанську мораль, багато британців дозволяли собі розваги й жарти. Іноді - на межі фолу. Гумор і життєлюбство не соромилися демонструвати на фото.

Вікторіанська епоха - період історії Великої Британії, який хронологічно збігається з правлінням королеви Вікторії (1837-1901). Вважається часом найвищого розквіту британської держави. Характерними рисами епохи стали промислова революція і розвиток капіталізму, а також моральний кодекс суспільства, який закріпив консервативні цінності.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Між вогнем і парканом з колючого дроту: Стадо оленів чудом врятувалося з вогняної пастки (відео)

четвер, 5 серпень 2021, 7:50

Олені злякано металися з боку в бік і не знали, куди їм подітися. В американському штаті Монтана стадо оленів потрапило в пастку між вогнем і парканом з колючого дроту. Про це повідомляє Telegram-канал Life SHOT, інформують Патріоти України. . Відзнач...

Суто українські предмети побуту, які використовуються і на сьогодні (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 7:30

Навіть прості побутові речі використовували сторіччя тому. Творці велосипеда чи літака справді мали докласти багато зусиль, щоб втілити задум в життя. А от зараз придумати щось просте й величне складніше. Навіть прості побутові речі використовували ст...