Спершу - місячна база: Вчені розповіли, коли люди висадяться на астероїд іі Юпітер

Вчені опублікували свої висновки у дослідженні під назвою «Вплив економічних обмежень на прогнозовані терміни дослідження далекого космосу з пілотованим екіпажем».

Джонатан Цзян, науковий співробітник Лабораторії реактивного руху NASA в Пасадені, та його колеги — опублікували свої висновки у дослідженні під назвою «Вплив економічних обмежень на прогнозовані терміни дослідження далекого космосу з пілотованим екіпажем», інформують Патріоти України. Їхня модель заснована на економічному аналізі швидкості збільшення космічних бюджетів з часом та швидкості розвитку технологій з початку космічної ери.

У дослідженні вчені проаналізували бюджет NASA з моменту створення організації, вказали на піки, що відповідають значному збільшенню витрат.

Перший пік стався, коли Сполучені Штати та Радянський Союз брали активну участь у космічних перегонах, другий — у 1990-х роках після рішення співпрацювати з приватним сектором для розробки технології, яка прийшла на зміну шатлам. І третій припав на 2018 рік, у якому згадується місячна програма «Артеміда» та відправлення людей на Марс.

Другим фактором, який слід враховувати під час прогнозування, є технічний прогрес. Відповідно до статті, неявно передбачається, що технології, пов'язані з дослідженням космосу, продовжуватимуть розвиватися швидкими темпами, тим самим продовжуючи подальші дослідження та розробки.

Останнім фактором, що використовується, є радіус діяльності людини за межами Землі. Місяць – найближче небесне тіло до Землі, і астронавти вже подолали цю відстань за допомогою перевіреної технології космічного корабля – приземлилися на нього на відстані 0,0026 астрономічних одиниць від Землі.

Наступним кроком стане місячна база – місія NASA «Артеміда» та програма дослідження Місяця у 2020-х роках. Створення бази на Місяці відіграє важливу роль у підготовці до пілотованих польотів на Марс. Потім люди зможуть досягти Марса приблизно 2037 року, після чого радіус людської діяльності збільшиться до 0,3763 а.о.

Якщо ця місія буде успішною, на Марсі може бути створена база для підтримки подальших програм дослідження інших небесних тіл у Сонячній системі за участю екіпажу. Відповідно до статті, якщо все піде добре, люди можуть приземлитися на астероїди у 2073 році, Юпітер – у 2103 році та Сатурн – у 2132 році. За словами команди дослідників: «результати на цей час припускають, що світи нашої Сонячної системи, які протягом всієї історії людства були лише точками світла в нічному небі, скоро опиняться в межах нашої досяжності».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Україна втратила понад 40% контрольованої нею території на Курщині - західні ЗМІ

субота, 23 листопад 2024, 21:49

За даними джерела Reuters у Генштабі ЗСУ, наразі внаслідок контратак Росії Україна втратила понад 40% території Курської області, над якою встановила контроль із серпня. Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерело в українському Генштабі, переда...

"Птахи Мадяра" подбали: Окупанти згоріли заживо поруч зі своїм всюдиходом на Покровському напрямку (відео 16+)

субота, 23 листопад 2024, 21:34

На Покровському напрямку фронту на Донеччині бійці 414-го батальйону безпілотних авіаційних систем "Птахи Мадяра" знищили чимало ворожої техніки та ліквідували російських загарбників ударами безпілотників. На опублікованому відео можна побачити як зажи...