У вівторок, 4 квітня 2017 року, Київською місцевою прокуратурою №8 спільно зі Слідчим відділом Святошинського управління поліції при оперативному супроводженні працівників другого міжрайонного відділу УЗЕ Києва під час одержання 18 тис. гривень неправомірної вигоди затримано директора центральної філії та юрист-консульта державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут автоматизованих систем в будівництві», передають Патріоти України.
Вказані кошти службовці вимагали та отримали від громадянина за позитивне вирішення питання щодо надання в оренду приміщення площею 100 кв.м.
Працівників науково-дослідної установи затримано на робочому місці, одразу після одержання ними неправомірної вигоди. Відомості про вказане правопорушення внесені до ЄРДР за ч. 3 ст. 368 КК України. Тривають першочергові слідчі дії
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...