"Спокійно не буде": Екстрасенс назвав області, які будуть у найбільшій небезпеці на Великдень

Таролог і екстрасенс Роман Шептицький розповів, що Росія буде надалі продовжувати масовані ракетні удари, зокрема загроза атаки зростає на Великдень. У найбільшій небезпеці - Київ та регіони, які перебувають біля лінії фронту. Про це він сказав в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Він наголосив, що найнебезпечнішими днями будуть ті, коли в Україні відзначаються релігійні свята. Під загрозою атаки будуть як об'єкти критичної і цивільної інфраструктури, так і військової.

"Також небезпека є для тих областей, які перебувають біля лінії фронту - Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Одеської. Але важливо сказати, що поки ворог є на нашій землі, під загрозою в цілому вся Україна. Як ми вже могли помітити, саме на ці свята нечисть біситься. Спокійно не буде. Обстріли можуть бути за день-два до Великодня і після. Але я думаю, що зовсім скоро війна з України перейде на Росію", - сказав таролог.

Джерело: УНІАН
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Аналітики озвучили висновки щодо здатності росіян протидіяти ракетам "Нептун"

середа, 27 вересень 2023, 4:15

Аналітики на двох конкретних прикладах оцінили, чи є у російської армії зенітні комплекси, які здатні збивати українські протикорабельні ракети "Нептун". Як пише Defense Express, під час атак на два російські кораблі ("Москва" і "Адмірал Ессен"), щоб в...

Учені розповіли про таємничі "чарівні кола" та їх властивості. Такі візерунки на піску знаходять по всьому світу (відео)

середа, 27 вересень 2023, 2:35

Чарівними колами охрестили дивні ділянки землі, які вкривають пустелі в різних частинах світу, включно з Намібією, Західною Австралією, Сахелем, Мадагаскаром і Ближньою Західною Азією. Ці ділянки характеризуються наявністю круглих, безплідних зон сухої...