Сполучені Штати ще у березні таємно передали Україні далекобійні ракети Atacms. Вони увійшли до пакета допомоги на $300 млн. Про це пише Reuters із посиланням на неназвані джерела, передають Патріоти України.
Співрозмовник агентства стверджує, що ракети було включено до пакету військової допомоги Україні на суму в $300 млн, який президент США Джо Байден затвердив 12 березня. Про яку саме кількість Atacms у пакеті допомоги йдеться, невідомо.
Reuters повідомляє, що Пентагон спочатку виступав проти відправлення Україні ракет великої дальності, побоюючись, що це зашкодить військовій боєздатності США. Також були побоювання, що Україна використає Atacms для нападу на цілі глибоко всередині Росії.
Використання Росією балістичних ракет далекого радіусу дії, поставлених Північною Кореєю, у грудні та січні, незважаючи на попередження США не робити цього, призвело до зміни поглядів, наголосив американський чиновник. За його словами, Байден зустрівся з командою національної безпеки у лютому та погодився відправити ракети в Україну.
Можливість зробити це з'явилася у березні – Байден затвердив надання Україні військової допомоги на суму в $300 млн. Президент США наказав включити до цього пакету Atacms дальньої дії, але зробити це таємно, щоб зберегти елемент раптовості для України.
Низка державних підприємств Білорусі займається серійним виробництвом снарядів для російської армії. Про це йдеться у розслідуванні організації BelPol, передають Патріоти України. За даними розслідувачів, серед підприємств, які займаються виробництвом ...
Більшість посадовців з команд як чинного президента США Джо Байдена, так і Дональда Трампа, інавгурація якого відбудеться 20 січня, кажуть, що російські війська залишаться на українських територіях, які нині окуповані. Про це в неділю, 19 січня, пише T...