
На тлі серйозних проблем з електропостачанням влада Іркутської області зажадала, щоб жителі регіону самі думали, як забезпечити «живучість» своїх сімей без світла. За словами начальника місцевого управління енергетики Сергія Малінкіна, кожен росіянин «зобов’язаний» мати резервне джерело живлення, оскільки так написано десь «у законодавстві», передають Патріоти України.
У зв’язку з цим він порекомендував їм не сподіватися на державу, а закуповуватися власним коштом генераторами і печами. «Без печі жити — це термін такий, „беспечность“ (безтурботність). Ви, як глава сім'ї… Ну, треба думати про надійне теплопостачання і переживати за життя і здоров’я своїх домочадців. Тому я, як держорган, я про те… Щоб ця живучість зберігалася у будь-яку погоду. Думайте про резервні джерела… Якщо ми зараз у законодавство заліземо, там 36-та, не пам’ятаю який пункт, 861-ша постанова: „споживач зобов’язаний мати резервне джерело“. Зобов’язаний!», — заявив чиновник, закликавши громадян РФ брати кредити не тільки на холодильники і телевізори, а й на генератори.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...