Після переговорів американського президента Дональда Трампа і російського диктатора Путіна, той віддав наказ збивати свої ж російські безпілотники, націлені на обʼєкти енергетичної структури України. Таке заявили в Міноборони РФ. Це так зване "виконання" наказу підняли на сміх, повідомляють Патріоти України з посиланням на твердження українського журналіста Дениса Казанського та українського блогера Сергія Наумовича.
Казанський, прикріплюючи скріншот допису з російського Міноборони, говорить, що "такої брехні від міністерства вбивств РФ ми ще не чули". "Там заявили, що після переговорів Трампа і Путіна, той віддав наказ збивати свої ж російські безпілотники, націлені на обʼєкти енергетичної структури України. І російська ППО нібито стала збивати "Шахеди" російської армії. Звісно ж, насправді ніхто нічого не збивав, Україну атакували всю ніч, як і завжди", - зауважив журналіст.
Водночас Наумович додає: чому в тому ж таки Міноборони РФ мовчать, що за допомогою С-400 збиті бомбардувальники Су-34, уже підняті в повітря, які несли КАБи, націлені на українські об'єкти критичної інфраструктури.
"Всього було збито 15 штук таких літаків цієї ночі. Чому мовчите!???? Також російська артилерія розбомбила аеродроми Енгельс і Оленя, де вночі збиралися злетіти кілька Ту-95 з ракетами «Х», запрограмованими на знищення українських цілей з категорії енергооб'єктів. Знищено 12 Ту-95 разом і пілотами, інженерами та інфраструктурою військових аеродромів! Касетні Іскандери добивали поранених. І все це заради того, щоб не зірвати домовленості з шановним товаришем Дональдом Фредовичем Трампом. Який повинен це гідно оцінити. Досить мовчати!" - наголосив блогер.
У лютому 2022 року Харків встояв перед обличчям російських окупантів і продовжує давати відсіч загарбникам. Місто нещадно обстрілюється – і навіть гітлерівці не бомбили Харків так, як зараз це робить Росія. Про це розповів в інтервʼю "Суспільному" досл...
"Цікавий вибір імені: Лев XIII був людиною ХІХ століття, хто зробив значний внесок у перехід Католицької Церкви і конкретно Ватикану у нові умови XX століття. Вибір саме цього імені ніби обходить всі лінії XX століття після нього – дві світові війни, I...