"Там буде вирішена і доля "нормандського формату", і доля мінського процесу" - Безсмертний про майбутній саміт G7

Перед самітом "великої сімки" Росія намагатиметься продемонструвати затишшя на Донбасі, впевнений дипломат.

Саміт G7 вирішить долю "нормандського формату" та мінських угод. Ілюстрація:http://telegraf.com.ua/

Подальша доля нормандського формату і мінських домовленостей щодо конфлікту на Донбасі вирішиться на саміті G7 в Італії. Про це заявив колишній представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську Роман Безсмертний, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

"Очевидно, що там під час розгляду ключових питань, а вони, на щастя чи на біду, стосуватимуться євразійського регіону, і там будуть викладатися і позиція української, і російської сторони. Там буде вирішена і доля "нормандського формату", і доля мінського процесу. А остаточна крапка буде поставлена в липні, коли в Гамбурзі збереться "Група семи". Але основні події почнуть розгортатися після зустрічі "Групи семи", - сказав він.

Дипломат вважає, що перед цим самітом РФ буде демонструвати затишшя на Донбасі.

"Виходячи з того, як розвиваються події на лінії зіткнення, - це маневр, і суть маневру з російської сторони - показати певне затишшя. Але на тлі цього, на тлі внутрішніх проблем, які є у Росії, вона готується до загострення. Цей маневр - спроба замилити очі всім учасникам перед "великою сімкою". Для мене очевидно, що Росія відновлює сили, щоб потім йти на загострення ", - додав Безсмертний.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...