Там, де пройшовся "рускій мір": У мережі показали вулиці Київщини до та після окупації

Український фотограф Роман Наумов показав, на що перетворили російські окупанти вулиці населених пунктів Київщини. Він порівняв фото конкретних будинків з Google з тими світлинами, які зробив сам після деокупації пристоличного регіону. Ці фото якнайкраще показують людиноненависницьку суть Росії. Світлини Роман Наумов опублікував у своєму Facebook, передають Патріоти України.

"Погортав в Google фотографії вулиць Київщини, порівняв зі своїми фотографіями... До та після русского міра", – написав Наумов.

У коментарях українці дякують фотографу за пророблену роботу і просять зберігати страшні свідчення злочинів Росії проти українського народу для подальшого трибуналу та репарацій, які агресор неодмінно буде виплачувати Україні та постраждалим від війни громадянам.

Причину такої безмежної жорстокості і прагнення стерти Україну з лиця землі люди пояснюють бажанням росіян зробити так, щоб українці жили так само, як живуть вони – у руїнах, злигоднях та безпросвітності.

І багато хто з підписників Наумова зізнається в абсолютно природному бажанні, аби громадяни країни-агресора, які підтримують війну в Україні, відчули все те, що відчувають українці на власній шкірі.

На викладених фотографом світлинах згори розміщено фото з Google, зроблені до війни, а знизу – страшні наслідки приходу "русского міра".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Він навіть не у Москві": У Путіна лише два шляхи - удар тактичною ядерною зброєю по Україні, який не принесе перемоги, або різко зменшити вимоги та піти на мирні угоди, - Голобуцький

субота, 23 листопад 2024, 9:20

"Заява Путіна – вимушений крок, бо Захід не продемонстрував очікуваної Кремлем реакції. Захід не зрозумів дуже товстого «натяку» - довелось роз’яснювати особисто. Путін пів доби чекав на прояви паніки, на чергу дзвінків з усіх столиць НАТО, може навіть...

Народні прикмети на 23 листопада: Не забудьте посвятити хліб-сіль. Що не можна робити цього дня, щоб не відвернути щастя, а що варто здійснити

субота, 23 листопад 2024, 7:05

Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...