Те, чого так хотіли уникнути у Вашингтоні: Китай і Росія зближуються, це величезна загроза для України

"Китай і Росія розпочали активне зближення. Для тих ідіотів, які після цього скажуть, що Китай тепер з'їсть Росію, є погана новина – цього поки не передбачається", - пише політолог Вадим Денисенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Великий договір Росії та Китаю багато в чому безпрецедентний, як мінімум, за формою. Пекін і Москва де-факто оголосили про новий Євразійський блок, зі своїми правилами гри і уявленнями про демократію. І тепер визначення демократії звучить так: сам народ визначає, що для нього є демократія. Тобто є російська демократія і демократія умовного Іді Аміна. Головне, щоб формально були проведені вибори. Звичайно, завтра світ не зміниться. Цей договір – це початок шляху з розділу світу. І цей шлях дуже довгий.

Перш ніж перейти до того, де ми в цій схемі, окремо хочу звернути увагу на газовий договір Росії з Китаєм і будівництво газопроводу "Сили Сибіру-2". До 2025 року РФ наростить газові потужності по транспортуванню палива до Піднебесної до майже 100 млрд кубів (поки є велике питання чи вистачить росіянам власного газу на всі проєкти).

Але як би там не було, практично повністю контролюючи логістику поставок газу в ЄС із Казахстану та Узбекистану і частково з Туркменії, РФ не просто замикає на собі енергобезпеку Європи. Завдяки китайцям росіяни отримують можливості диверсифікації поставок газу. РФ робить все від себе залежне, щоб стати глобальним гравцем без енергоносіїв якого не може обійтися значна частина Євразії. І поки це влаштовує Китай, який слідкуватиме за тим, щоб ситуація в Центральній Азії могла б бути проблемою для Заходу, і не загрожувала самому Китаю. Тому перші реальні кроки по імплементації цієї угоди ми побачимо, очевидно саме в Центральній Азії.

Але сам проєкт, як би скептично до нього зараз не ставилися, націлений на весь світ і після чи парарлельно з Центральною Азією ми будемо бачити певні кроки в Африці та Латинській Америці. Хоча ключовим для обох сторін є новий переділ світу: війна з Тайванем і Україною. І це є справді величезною загрозою для нас.

На жаль, ми знаходимося поза цими процесами. І найгірше, ми досі живемо в парадигмі 1990-х, коли є один глобальний гравець – США. На жаль, ми посварилися з Китаєм і маємо доволі складні стосунки з США. Тобто ми знаходимося на розтині обох цивілізацій, які вступають в глобальну боротьбу за зміну моделі світу.

Але навіть не в цьому наша головна проблема. Проблема полягає в тому, що ми навіть не ставимо діагнози і не пробуємо грати свою гру.

Ми вистрілили з "Кримською платформою" і зараз благополучно зливаємо її, граючи в гру "імплементація Мінських угод". Ми закапсулювалися в цьому "Мінську", не бажаючи бодай почати говорити про щось інше і піднімати ставки. Ми черепаховими кроками будуємо тероборону, думаємо про вибори, а не про війну. Світ змінюється щодня, а ми продовжуємо жити так, ніби надворі 1990-ті. І, на жаль, це проблема не лише влади. Це проблема і опозиції".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як я не пройшов співбесіду у Дмитра Павличка...

понеділок, 30 січень 2023, 10:57

Відверто. ЧОМУ ДМИТРО ПАВЛИЧКО ЗАБРАКУВАВ МОЮ ПЕРСОНУ НА ПОСТ ПЕРШОГО МІНІСТРА ІНФОРМАЦІЇ…. Люди рівня Дмитра Павличка помирають раз на століття, тому що й народжуються такі раз на віку. І я теж маю що про нього сказати, хоч зустрічалися всього декільк...

Україні нададуть Wisent 1 MC для прориву мінних полів

понеділок, 30 січень 2023, 10:55

Німецька та британська компанія надасть Україні спецтехніку Wisent 1 MC для прориву мінних полів. Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft (FFG) та Pearson Engineering оголосили, що отримали контракт на постачання спецтехніки Україні. Устаткування складати...