
"Трамп запровадив мита, тобто чинить економічний тиск, на країни НАТО, які намагаються не допустити окупації території одного з членів НАТО. А НАТО, взагалі то, вигадали для спільної оборони і недопущення окупації навіть клаптику кожної з країн блоку", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Просто свого часу думали, що окупант прийде зі Сходу… а он воно як виходить….
Дуже хоче Трамп Гренландію. Дуже. І дуже не любить ЄС. Разом із дружаняю Маском. Саме той ЄС, куди ми дуже хочемо і дуже прямуємо….
Десь дружньо радіють Путін і Сі. А Мєдвєдєв, певно, з цього приводу наверне пляшку Фінляндії. Тим більше і сама Фінляндія потрапила під санкції. Не допомогло навіть вміння президента Фінляндії грати в гольф.
Цікаво, як себе почувають інші країни ЄС? Які не проявили солідарність із Данією? Нічого їм не жме? Тихо радіють?
І коли вже будуть окремі мита на Норвегію? Влада якої не організувала Трампу нобелівську премію і йому довелось віджимати медальку у лідерки опозиції Венесуели? Це може потягнути на всі 500 відсотків мит. Це страшний злочин.
Це, звісно, цікаво, з якими словами наступний президент США буде це відміняти і вибачатися? Або це все скасує Верховний Суд, який наче мав прийняти це рішення ще минулого тижня? Тепер у суддів із здоровим глуздом ще більше мотивації проголосувати за відповідне рішення і забрати у Трампа відповідне право. Вже не для збереження економіки, а чисто щоб не ганьбитись...".
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...