"Треба висновки робити": Британський експерт пояснив, чому не варто сміятися із дружби Путіна та Кіма

На тлі намагань Москви отримати доступ до північнокорейських запасів артилерійських снарядів країнам Заходу час визнати, що треба негайно розвивати свій військовий потенціал відповідно до вимог часу. Про це британський військовий аналітик Шон Белл написав в авторській статті для Sky News, передають Патріоти України.

Він зазначив, що на Заході висміяли прагнення Володимира Путіна отримати військову допомогу від країн-ізгоїв Ірану та Північної Кореї, тоді як навпаки варто зробити висновки з цього. "Путін розпочав війну з 20 мільйонами артилерійських снарядів – це значно більше, ніж є у Заходу – і навіть цих військових запасів видається недостатнім", – наголошує аналітик.

Шон Белл наголошує, що Росія продемонструвала значний успіх у стримуванні НАТО від прямого втручання у війну, де ядерна держава атакувала свого неядерного сусіда. Північна Корея та Іран, які прагнуть отримати ядерну зброю, це побачили, тож колишня рівновага світової безпеки є вразливою, потрібен новий підхід, вважає експерт.

Розглядаючи глобальну безпекову ситуацію з точки зору Великобританії, Шон Белл не дає конкретних рецептів захисту Об'єднаного Королівства, а лише вказує на існуючі та потенційні слабкі місця, які потребують уваги. А саме:

  1. Сучасні військові технології є дуже дорогими, а тому країни не можуть дозволити собі значні запаси готової до використання зброї, а промислова база не налаштована на швидке розгортання військового виробництва під час війни.
  2. Оскільки військові технології дорогі, більше неможливо самостійно виготовляти і танки, і літаки, і кораблі – потрібно робити "важкий вибір щодо пріоритетів" в межах оборонних союзів.
  3. У війні проти Росії Україна продемонструвала вражаючу гнучкість у пристосовуванні до обставин і знаходженні нових інструментів й тактик ведення бойових дій. Це те, чого наразі бракує британській армії.
  4. Через високу ціну зброї та сучасні погляди на безпеку у мирний час класичні військові навчання все більше поступаються підготовці на тренажерах. Але це у свою чергу може позначатися на якості такого навчання.
  5. Досвід війни в Україні показав усьому світу, зокрема й терористичним організаціям, шалений потенціал безпілотних літальних апаратів. Відкрите західне суспільство наразі не готове протистояти нападам з використанням цієї технології.

"Можливо, Захід висміює президента Путіна за його взаємодію з Північною Кореєю у відчайдушних пошуках зброї, але ми стикаємося з тим самим стратегічним викликом. У Путіна принаймні є план", – попереджає Шон Белл.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Колишнього голову ОП Богдана помітили у Відні з підсанкційним контрабандистом та скандальним блогером "Джокером" (фото, відео)

четвер, 21 листопад 2024, 15:37

Колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан під час повномасштабної війни зустрічався у Відні з підсанкційним контрабандистом, власником Telegram-каналу "Темный Рыцарь" Сеяром Куршутовим, а також кандидатом у народні депутати від партії "С...

GAME OF CHICKEN / ГРА В БОЯГУЗА

четвер, 21 листопад 2024, 15:14

Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. Текст трохи ...