Для завдання ударів по аеродромах у Білорусі, де базуються російські винищувачі, потрібне політичне рішення українського керівництва. Про це сказав експосол України у Білорусі (2010 – 2011) Роман Безсмертний, передають Патріоти України.
«Щоби це було зроблено (атаковано аеродроми у Білорусі), потрібне політичне рішення. У даному випадку таке рішення ухвалює одна людина – президент України. Як це зробити, якщо рішення буде ухвалене, це вже справа Головнокомандувача і начальника Генштабу. Очевидно, що з певних політичних міркувань це рішення президент не ухвалює», – сказав він.
Безсмертний переконаний, що рано чи пізно Зеленський це рішення ухвалить. На його думку, українське керівництво не боїться білоруської армії. «Немає тут боязні білоруської армії, їхнього диктатора. Очевидно, що тут є якісь інші мотиви», – сказав Безсмертний.
«Згідно із законами Клаузевіца (Карл фон Клаузевіц – пруський генерал, військовий теоретик. Розробник, стратегії, тактики і філософії військової думки – ред.), майстра і теоретика війни Тріандофілова (Володимир Тріандофілов – радянський військовий теоретик. Вважається «батьком радянського оперативного мистецтва». Описав роль передвоєнного періоду та початку бойових дій у війні для успішного ходу війни загалом, – ред.), мету війни визначає політика і політики. Прийняття, у тому числі, подібних рішень – це компетенція політики. Коли саме це рішення президентом буде ухвалене – це справа часу і умов, які складуться», – пояснив експосол України в Білорусі.
На випадок провалу Росія тримає в запасі другий сценарій. Від початку 2025 року тільки й розмов про якесь "перемир'я" і навіть "мир", що наближається, насамперед ініційовані й нав'язувані нашими заокеанськими партнерами. І це незважаючи на те, що було ...
Схема буде звичною - склад сил і засобів противника, що діють на даному напрямку, поточна ситуація і перспективи подальшого розвитку обстановки. 1. Група військ "Курск", зі складу угруповання військ (УВ) "Північ" (також відоме "у миру", як – «ленинград...