Президент Київської школи економіки Тимофій Милованов прокоментував голосування в Генасамблеї ООН, де США та Росія опинилися по один бік щодо резолюції. Він заявив, що такий крок з боку Вашингтона не залишає місця для двозначності та може мати серйозні наслідки. Відповідний допис він зробив у Facebook, передають Патріоти України.
"США могли просто утриматися. Натомість вони свідомо проголосували разом із Росією. Стали на її сторону, демонстративно!" – наголосив Милованов.
На його думку, це вже не просто політична гра чи дипломатичні маневри, а конкретні дії, які можуть сигналізувати про існування домовленостей між США та Росією. "Це прямий "пішов на х..й" решті демократичного світу. Принаймні, саме так це виглядає мені з України", – написав він.
Милованов також зазначив, що в Україні та серед європейських союзників США багато хто не бачить у цьому "геніальної стратегії миру", а швидше – угоду. "Яку саме? І чекати відповіді довго не доведеться", – додав економіст.
На його думку, якщо домовленість між Вашингтоном і Москвою існує, то після можливого розчленування України новоспечені союзники можуть піти далі – щонайменше на Східну Європу. "Сподіваюся, що помиляюся, що перебільшую і драматизую. Але ознаки – і відкриті, і кулуарні – надто очевидні", – підкреслив він.
За словами Милованова, якщо у США справді є стратегія миру для Європи, яка не передбачає здачі України Росії, вони повинні продемонструвати це якомога швидше, адже їхні союзники в ЄС вже у розпачі та "не вірять своїм очам".
На тлі цього конфлікт між Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським щодо мінеральних ресурсів та гарантій безпеки відходить на другий план. "Наразі вимальовується більша картина – там, де США і Росія опинилися по один бік, а решта Заходу – по інший", – підсумував Милованов.
Російські боти кинулися захищати диктатора Володимира Путіна, який не поїхав на переговори з Україною у Стамбул, за допомогою фейкових статей. Кампанію з «підтримки» Путіна запустила російська ботмережа Матрьошка. Про це у четвер, 15 травня, повідомляє...
Військовий аеродром російської стратегічної авіації в Енгельсі Саратовської області РФ, який зазнав атаки у березні 2025 року, практично спорожнів. Про це свідчать супутникові знімки, передають Патріоти України. Знімки опублікував OSINT-дослідник Бен Р...