"Давайте по пунктах. Голосування в Сенаті не відбулося через блокування республіканцями. Все через питання виділення грошей на посилення кордону", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Візит Андрія Єрмака в США планувався під те, що Сенат проголосує, і тоді "кардинал Рішал'є" повертається в Україну майже на білому коні - як той, хто порішав. Не вийшло. І порішати він не може. Це не його рівень, а авторітету в нього серед республіканців, як і в київського таксиста, - нуль.
Ми ніяк вже не зможемо вплинути на процес в США. Все залежить від того, чи зможуть в процесі перемовин республіканці дотиснути Джо Байдена. Якщо він піде на компроміс, то республіканці проголосують. Але для Байдена погодитися на фінансування посилення кордону з Мексикою - це заходити в президентські перегони зразу з поразкою. Скоріше за все, може бути досягнутий якийсь компроміс на рівні виділення грошей не в повному обсязі, як на кордон, так і на допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню. Але на це є лише тиждень. Якщо не встигають, то все переноситься на наступний рік.
Так, у республіканців багато виборців ультимативно вимагають надати допомогу Ізраїлю, а допомога Ізраїлю прив'язана Байденом до України та Тайваню, але вірогідність того, що республіканці погодяться і проголосують - дуже невисока. Це треба розуміти.
І ще одне. Гроші - це лише половина справи. Після голосування треба ще заплатити та доставити все необхідне в Україну, а це час. Треба відремонтувати пошкоджену технику, а це час. Логістика та ремонт вимагають часу. Про це теж не треба забувати.
Чи вірю я, що компроміс буде знайдений? Так. Невідомо коли. Нам потрібно вчора. Але вибори президента США для республіканців важливіші за всі зовнішні фактори, і вони будуть використовувати проблеми України, щоб тиснути на Байдена. Це цинічно, але факт. Але ж наша влада підготувалась до подібного сценарію і за 22 місяця після повномасштабного вторгнення розбудувала потужне вітчизняне виробництво зброї та бк. Чи ні? Якщо ні, то чому? А поки влада шукає відповідь на це запитання, то ми будемо сподіватися, що в США знайдуть компроміс, і буде проголосовано за виділення грошей Україні. В будь-якому випадку зараз від нас нічого не залежить. Чекаємо".
"Чиновники з Міноборони вкотре сіли в калюжу: авансують підприємствам десятки мільярдів гривень, однак на фронт у заявлені терміни доходить менше половини мін. Однак і з ними серйозні проблеми. Що відбувається? "Нам не страшні московські воші, нам стра...
"Вчора був той самий день – День гідності та свободи. Трохи не пропустила. День "майданутых", по-простому", - пише харківська журналістка Анна Гін на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:. "Не віриться, що вже ...