"Цинічно, але факт: американці визначились з пріоритетом. І це не ми", - Борислав Береза

"Давайте по пунктах. Голосування в Сенаті не відбулося через блокування республіканцями. Все через питання виділення грошей на посилення кордону", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Візит Андрія Єрмака в США планувався під те, що Сенат проголосує, і тоді "кардинал Рішал'є" повертається в Україну майже на білому коні - як той, хто порішав. Не вийшло. І порішати він не може. Це не його рівень, а авторітету в нього серед республіканців, як і в київського таксиста, - нуль.

Ми ніяк вже не зможемо вплинути на процес в США. Все залежить від того, чи зможуть в процесі перемовин республіканці дотиснути Джо Байдена. Якщо він піде на компроміс, то республіканці проголосують. Але для Байдена погодитися на фінансування посилення кордону з Мексикою - це заходити в президентські перегони зразу з поразкою. Скоріше за все, може бути досягнутий якийсь компроміс на рівні виділення грошей не в повному обсязі, як на кордон, так і на допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню. Але на це є лише тиждень. Якщо не встигають, то все переноситься на наступний рік.

Так, у республіканців багато виборців ультимативно вимагають надати допомогу Ізраїлю, а допомога Ізраїлю прив'язана Байденом до України та Тайваню, але вірогідність того, що республіканці погодяться і проголосують - дуже невисока. Це треба розуміти.

І ще одне. Гроші - це лише половина справи. Після голосування треба ще заплатити та доставити все необхідне в Україну, а це час. Треба відремонтувати пошкоджену технику, а це час. Логістика та ремонт вимагають часу. Про це теж не треба забувати.

Чи вірю я, що компроміс буде знайдений? Так. Невідомо коли. Нам потрібно вчора. Але вибори президента США для республіканців важливіші за всі зовнішні фактори, і вони будуть використовувати проблеми України, щоб тиснути на Байдена. Це цинічно, але факт. Але ж наша влада підготувалась до подібного сценарію і за 22 місяця після повномасштабного вторгнення розбудувала потужне вітчизняне виробництво зброї та бк. Чи ні? Якщо ні, то чому? А поки влада шукає відповідь на це запитання, то ми будемо сподіватися, що в США знайдуть компроміс, і буде проголосовано за виділення грошей Україні. В будь-якому випадку зараз від нас нічого не залежить. Чекаємо".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Фактори, які мають ключове значення та впливають на характер бойових дій, але не мають прямого відношення до дій частин та з'єднань противника на конкретних напрямках, - Костянтин Машовець

четвер, 3 квітень 2025, 8:43

Частина перша. 1. Питання комплектування. На сьогоднішній день загальна чисельність так званого «объединённой группировки вооружённых сил рф на юго-западном твд» (офіційна назва різновидового та різнорідного угруповання «вс рф», що воює в Україні), за ...

Народні прикмети на 3 квітня. Чому на Микиту-вододіла треба бути обережними з водою і як саме вчиняли пращури

четвер, 3 квітень 2025, 7:05

Православна церква України 3 квітня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Микити, сповідника Мідікійського (відомий також в народі як Микита-вододіл. - ред.), мучениці Феодосії та ікони Богоматері "Нев'янучий цвіт". За старим стилем у цей день ...