"Ти говори-говори": Політолог звернув увагу на важливі моменти зустрічі Сі Цзіньпіна та Путіна

Після першого дня візиту президента Китаю Сі Цзіньпіна до Москви стало зрозуміло, що старший партнер приїхав до молодшого. Російський диктатор Володимир Путін вже грає роль підкореного, передають Патріоти України.

"Вираз обличчя Сі в деякі моменти нагадувало стару фразу, що "ну ти говори-говори, а робити будемо по-іншому". У контексті було помітно, що старший партнер приїхав до молодшого партнера", - розповів політолог Ігор Рейтерович.

При цьому він вказав, що президент РФ говорив про союзництво, в той час як лідер Китаю наполягав на партнерських відносинах. "Важливий момент, на який треба звернути увагу. Путін хоче інституціоналізованого союзу, підкріпленого різними договорами і діями. А Китай влаштовує ситуація підтримувати відносини, торгувати, але не брати зобов'язань по Росії. Виграшна стратегія для Китаю", - пояснив експерт.

Крім того, він вважає, що Москва і далі буде продавати Пекіну газ за ціною на 70% нижче ринкової. Також Рейтерович нагадав, що Росія ще повинна за свої гроші побудувати газопровід для поставок газу в Китай. "Зараз це економічні і у відомому сенсі дипломатичні успіхи Китаю", - підсумував політолог.

Джерело: 24 канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бокс: Тайсон Фьюри успешно защитил титул чемпиона мира в супертяжелом весе, победив Диллиана Уайта техническим нокаутом в 7 раунде

понеділок, 24 червень 2024, 13:05

Бой между Тайсоном Фьюри и Диллианом Уайтом стал одним из самых ожидаемых событий в мире бокса. Для многих болельщиков это стало не только тестом силы двух великих боксеров, но и шансом увидеть историческую схватку, которая останется в памяти на долгие...

Гольф: Брайсон Дешамбо выиграл Открытый Чемпионат США по гольфу, пройдя 72 лунки на поле "Пин Хёрст" с результатом -6

понеділок, 24 червень 2024, 12:00

Открытый Чемпионат США по гольфу – это одно из самых престижных мероприятий в мире гольфа, собирающее лучших игроков со всего мира на борьбу за титул. В этом году особенное внимание привлек Брайсон Дешамбо, чей талант и подход к игре вызывают интерес и...