Після першого дня візиту президента Китаю Сі Цзіньпіна до Москви стало зрозуміло, що старший партнер приїхав до молодшого. Російський диктатор Володимир Путін вже грає роль підкореного, передають Патріоти України.
"Вираз обличчя Сі в деякі моменти нагадувало стару фразу, що "ну ти говори-говори, а робити будемо по-іншому". У контексті було помітно, що старший партнер приїхав до молодшого партнера", - розповів політолог Ігор Рейтерович.
При цьому він вказав, що президент РФ говорив про союзництво, в той час як лідер Китаю наполягав на партнерських відносинах. "Важливий момент, на який треба звернути увагу. Путін хоче інституціоналізованого союзу, підкріпленого різними договорами і діями. А Китай влаштовує ситуація підтримувати відносини, торгувати, але не брати зобов'язань по Росії. Виграшна стратегія для Китаю", - пояснив експерт.
Крім того, він вважає, що Москва і далі буде продавати Пекіну газ за ціною на 70% нижче ринкової. Також Рейтерович нагадав, що Росія ще повинна за свої гроші побудувати газопровід для поставок газу в Китай. "Зараз це економічні і у відомому сенсі дипломатичні успіхи Китаю", - підсумував політолог.
У Кремлі панує певний розпач: там не визначили стратегії реагування на той факт, що війна прийшла в РФ, вважає політолог Володимир Фесенко, передають Патріоти України. . Події останніх днів – рейд легіону "Свобода Росії" та РДК на територію РФ і ата...
Російські спецслужби намагаються з’ясувати, які дрони були задіяні в атаці на москву. На думку аналітиків, удари по столиці рф і передмістю могли бути завдані за допомогою безпілотників UJ-22, “Бобер” і “Синиця”. . Журналісти видання Shot вважають, що...