Збройні сили Німеччини навели помилки, яких, на їх погляд, припускаються ЗСУ під час контрнаступу. Зокрема, на думку німецьких військових, українські бійці невірно використовують опановані на Заході методи ведення війни. Про це пише Bild, із посиланням на секретні документи Бундесверу, передають Патріоти України.
Так, військові Бундесверу наводять головні недоліки Збройних сил України, а саме, розділення бойових підрозділів, через що "не проглядається спільне ведення бою".
"Це не лише збільшує небезпеку дружнього вогню, тобто вогню у відповідь з боку власних військ, а й в напрямку головного удару відсутні маневрені підрозділи для розгортання наступу або встановлення вогневої переваги, – заявляють в Бундесвері.
Через те, що Україна розбиває бригади, які готувалися на Заході, на групи по 10-30 солдатів, які стають ізольованими від решти бійців та техніки, ані західна підготовка, ані краще озброєння, ані велика кількість наявних солдатів не мають значення.
Ба більше, критично у Бундесвері висловились щодо навчання досвідчених українських військовослужбовців, які, за їхніми словами, гірше засвоюють принципи західної підготовки або взагалі не беруть в ній участь.
У Бундесвері також зазначили, що командний склад ЗСУ демонструє "іноді значні недоліки на відповідному рівні в керівництві та застосуванні командних процесів, що призводить до частково неправильних і небезпечних рішень". "Ці чинники – розділення бригад і відсутність належної підготовки в командного складу – можуть пояснювати повільне просування українських сил під час контрнаступу", – йдеться в Bild.
"Колись я був упевнений, що моєму поколінню випало жити в постісторії", - пише у своєму блозі Павло Казарін, передають Патріоти України. "Здавалося, що всі події вже відбулися, а правила встановлені. Імперії розпалися, незалежності здобуті, війни завер...
У порту Новоросійська в Росії затонуло судно з 200 літрами палива на борту, які можуть опинитися в Чорному морі. Про це повідомляє низка росЗМІ та Telegram-каналів, передають Патріоти України. Повідомляють, що на дно пішло науково-дослідне судно "Ашамб...