Під час примусового виселення з маєтку Royal Lodge колишній принц Ендрю нібито емоційно вигукував: "Я другий син королеви, ви не можете так зі мною поводитися!", передають Патріоти України.
Як пише Daily Mail, на початку місяця ексгерцог Йоркський залишив 30-кімнатний особняк у Віндзорі, в якому багато років жив за символічну орендну плату. Рішення про виселення ухвалили після посилення тиску через його зв’язки з фінансистом Джеффрі Епштейном та нові розслідування.
За словами інсайдерів, Ендрю не хотів залишати резиденцію та переїжджати до Wood Farm у маєтку Сандрінгем у Норфолку, де нині мешкає. Особливе обурення у палацових кіл викликало те, що принц апелював до імені покійної Єлизавети: "Він відмовився виїжджати або брати на себе будь-яку відповідальність. Коли йому сказали вийти, він був настільки зарозумілий і засліплений, що неодноразово кричав: "Але я ж другий син королеви, ви не можете так зі мною поводитися!". Дивно, що він вирішив використати ім'я королеви для свого захисту. Ніхто не впевнений, чи він вже усвідомив всю серйозність свого становища".
Нагадаємо, цього тижня Ендрю затримали за підозрою у неналежній поведінці на державній посаді під час виконання обов’язків торгового представника Великої Британії. Його допитували 11 годин, після чого відпустили під слідство.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...