У реанімації померла 11-річна дівчинка, яка потрапила під обстріл ворога в Привіллі Луганської області

За її життя боролися 2 тижні.

У реанімації померла 11-річна дівчинка, яка 7 травня потрапила під ворожий обстріл в Луганській області. Життя дитини обірвалось 22 травня у дитячій лікарні Дніпропетровської області, передають Патріоти України.

Дівчинка померла через мінно-вибухову травму

Про смерть дівчинки повідомив очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у своїх соціальних мережах.

Він розповів, що російські війська ще 7 травня нещадно з артилерії обстріляли Привілля. Жертвою атаки збройних сил Росії стала 11-річна дівчинка, яку з мінно-вибуховою травмою одразу госпіталізували до Дніпропетровської обласної дитячої лікарні.

Гайдай зазначив, що лікарі впродовж 2 тижнів боролися за життя дитини. Та, на жаль, 22 травня її серце зупинилося.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...