
Російська нафтопереробна галузь може мати проблеми з виготовленням бензину, оскільки спеціальні реагенти для переробки купували у США. Про це заявив кандидат економічних наук Іван Ус, передають Патріоти України.
"Щодо проблем з пальним - вони в Росії цілком можливі. Для того, щоб його отримувати російська нафтопереробна галузь використовувала реагенти, які вона купувала насамперед у США. Через санкції вони їх купувати не можуть", - сказав він.
Ус додав, що виникає ситуація про яку попереджав в 2014-15 роках один із російських фінансистів. "Він казав про те, що нафта може бути дуже дорогою, але через те, що вона залежить від реагентів, то РФ нічого не отримає від цього. Бо нафту не можна буде переробити у бензин. Це також впливатиме на бензин на АЗС у самій Росії", - підсумував економіст.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...