У Трампа є тепер папірець, з яким він буде бігати та доводити, який він майстер перемовин, - Фурса

"Україна і США підписали угоду про надра. Звісно, її ще мало хто бачив. Але загальна картина в принципі відома. Як і висновок. Підписали - і добре", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Добре, що в Трампа є тепер папірець, з яким він буде бігати та доводити, який він майстер перемовин. Нам не шкода. Перша угода, між іншим. Спочатку він прикрив гендерно нейтральні туалети в Білому домі, потім відновив напір у душі до рівня часів своєї молодості. А тепер підписав угоду з Україною.

Але дайте йому ще 100 днів. Може, ще щось буде цікавого. Та судячи з усього, саме цей папірець, саме наявність цього папірця, і була основним драйвером тиску на Україну. Трамп хотів папірець, його посіпаки хотіли зробити його щасливим. І забезпечити йому нарешті славу найкращого перемовника в історії.

А десь у Києві буде тихо посміхатися Тарас Качка й інші українські перемовники. Що спромоглися перетворити божевільну за своїм нахабством пропозицію Трампа на прийнятну угоду. Яка не тільки не обтяжує Україну, не принижує українців, але й не заважає європейській інтеграції.

Чи буде від цієї угоди якийсь економічний ефект? Скоріш за все, ні. Можливо, вона стане психологічним фактором підтримки бажання інвестувати в Україну після війни. А, може, і не стане. Але точно це вже не угода про шкоду, це не угода про колоніальну залежність. Це не угода, де ми визнаємо уявний борг, що намалював собі в голові Трамп, і виплачуємо його до кінця своїх днів. Усі ці зазіхання Трампа зникли з фінальної версії. Хоча він і продовжує тепер всім розказувати, що тепер зможе компенсувати витрати американських платників податків. Ну що ж, нехай розповідає.

Чи є в цій угоді гарантії безпеки? Ні. Але їх і не чекали. І, звісно, ми не купуємось на розмови американського міністра фінансів, що ця угода дає якийсь сигнал Путіну чи що вона сама по собі є гарантією безпеки. Звісно, ні. Хоча, з іншого боку, чим більше буде американських інвесторів в Україні, тим більше в майбутньому в нас буде лобі у Вашингтоні. Що не завадить. Як і для української економіки не завадять самі американські інвестиції. Ба більше, ми їх конче потребуємо. На жаль, ця угода і не про це також.

Чи може ця угода стати базою для подальшої військової підтримки з боку США? Теоретично може. Але теоретично. Проте на практиці якось збіглося, що Трамп розблокував угоди про продаж зброї Україні. Чи то угода винна, чи повітря в Римі, а може, до Трампа нарешті дійшло, що він виглядає не дуже, коли Путін вертить його на кінці свого… телефону.

А ще ми вкотре переконалися, що Трампу можна казати ні. Коли він пропонує щось, що явно суперечить національним інтересам. І після цього не стається кінець світу. Після цього якраз і розпочинається нормальна розмова".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українське слово, яке використав працівник ФСБ, вразило музиканта

п’ятниця, 2 травень 2025, 23:00

Український музикант Андрій Шалімов (він же - Антон Фріл, Freel) звернув увагу на слово "базікати" від представника Федеральної служби безпеки РФ. Про це повідомляють Патріоти України, посилаючись на допис музиканта у соцмережі Facebook. Йдеться про оп...

"Не хотіла її співати, швидко записала": Злата Огнєвіч назвала свою пісню, яка неочікувано стала хітом

п’ятниця, 2 травень 2025, 21:52

Для Злати Огнєвіч стало несподіванкою, що її пісня "Зозуля" стала хітом й її досі співає вся країна. Команда авторів робила її поспіхом, а сама співачка не мала великого бажання її виконувати. Про це артистка розповіла в Instagram-історіях, відповідаюч...