Польський портал Defence24 опублікував огляд про хід боїв під Авдіївкою, із тексту якого випливає наступна картина.
Для штурму укріпрайонів ЗСУ біля Авдіївки рашисти використовують переважно підрозділи зі складу так званого "1-го АК", сформованого на тимчасово окупованому Донбасі. Мова зокрема про 1-шу, 9-ту, 114-ту та 200-ту механізовані бригади, 10-ий окремий танковий батальйон на Т-80БВ (який застосовується переважно для стрільби із закритих позицій), 1454-ий стрілецький полк та інші подібні формування, утворені з так званих "частково мобілізованих".
Для штурму Авдіївки росіяни також задіяли "добровольчі підрозділи", створені в рамках "прихованої мобілізації" і котрі виглядають доволі "колоритно". Мова зокрема про так званий "спецотряд "Викинг""; так звана "60-та окрема десантно-штурмова бригада "Ветераны"", сформована із так званих "добровольців", і котра носить зображення Путіна на шевронах; так звана "1-ща розвідувальна добровольча бригада "Волки" та 58-ий "окремий батальйон спеціального призначення".
При загальній оцінці "ударного кулака" рашистів під Авдіївкою автори Defence24 посилаються зокрема на оцінку координатора групи "Інформаційний спротив" Костянтина Машовця, за якою на тому відтинку ворог зібрав до 30 з’єднань рівня "полк" та "бригада", із яких 17 – стрілецькі полки та бригади "мобілізаційного резерву" і "територіальної оборони".
Рашисти під Авдіївкою також покладаються на вогневу підтримку від дивізіонів на гарматах МТ-12 "Рапира" та 120-мм мінометів зі складу 87-го полку "1-го АК". При цьому стверджується, що розрахунки "Гиацинт-Б" зі складу бригади "Кальмиус" начебто мають в своєму розпорядженні керовані снаряди "Краснополь", для наведення яких застосовуються БПЛА "Орлан-30".
Керівник офісу Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) Михайло Янчук з 1 по 8 січня 2025-го провів у відрядженні в Фінляндії. Фактично новорічні свята чиновник, який був призначений на посаду всього три місяці тому, з дружиною...
Православна церква України 18 січня за новим стилем вшановує єпископа Афанасія Великого. За старим стилем 18 січня відзначають Водохресний святвечір - переддень Водохрещі. . У цей день колись чекали найлютіші морози року, які називають водохресними. ...