
Мер Дніпра Борис Філатов болісно відреагував на випуск програми "Українські сенсації" на телеканалі "1+1" від 7 вересня, проекту одіозного пропагандиста, а тепер вже і нардепа, Олександра Дубінського. Філатов в соцмережі фактично оголосив Ігорю Коломойському відкриту війну, котра і без того тліла, зазначають Патріоти України.
Отже, редакція Дубинського випустила "сенсації" з гучним розслідуванням про місто Дніпро. Випуск розповідав про якісь корупційних схеми при капремонті по такому важливому для міста та його мера мосту. Згадали також про будівництво метро і ліфтів у багатоповерхівках. "1+1" устами підібраних містян і експертів фактично звинуватив у корупції Філатова. Дісталося і екс-президенту Петру Порошенко, який в цьому всьому неподобстві нібито допомагав Філатову.
Запальний Філатов не стерпів та виступив з лаконічною та промовистою заявою:
"Ну що, Ігор Валерійович, я прийняв виклик ..."

Примітно, що раніше Філатов вже погрожував Коломойському, що оприлюднить якийсь болісний для олігарха компромат. Можливо конфлікт з групою Коломойського, до котрої колись відносили і Бориса Філатова, розпочалося з нещодавної сварки мера Дніпра зі скандальним "слугою народу" Дубинським.

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...