Українські націоналісти побували в рідному селі Романа Шухевича на Івано-Франківщині (відео)

ОУНівці передали прапор організації селу, де народився провідник Української повстанської армії.

Українські націоналісти привезли прапор УПА до пам'ятника Роману Шухевичу. Скріншот.Представники Організації Українських Націоналістів сьогодні, 21 травня, відвідали малу батьківщину роду Шухевичів - село Тишківці Городенківського району Івано-Франківщини, де привітали з 90-річчям найстаршого ветерана організації Іллю Славінського, повідомляють Патріоти України.

- Ось тут, в родинному селі роду Шухевичів, біля пам'ятника Роману Шухевичу ми хочемо заявити, що українська держава має будуватися як націоналістична держава - чесними і порядними патріотами. Людьми духу Степана Бандери і Романа Шухевича, такими, яким був засновник ОУН Євген Коновалець, січові стрільці, воїни УПА, підпільники ОУН, які воювали і зараз воюють на східному фронті за незалежність України, - сказав голова ОУН Віталій Цапович.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Покерные турниры в Украине и Киеве в 2021 году

понеділок, 17 травень 2021, 22:05

Аккредитованные клубы для проведения покерных турниров в Украине. Ознакомьтесь со списком турниров с крупными призовыми и легальных клубов Украинской Федерации Спортивного Покера. С недавних пор игровой бизнес в Украине стал легальным видом спорта. А в...

"Про міфи мирного процесу на Донбасі", - Єлісєєв

понеділок, 17 травень 2021, 21:47

Джерело