Про це в рамках форуму Енергетичної хартії сказала начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Олександра Козловська, інформують Патріоти України.
"Інтерес є у "Вишеградської групи". Меморандум був підписаний з Італією, зі Словаччиною щодо можливостей спільного менеджменту нашої ГТС", - розповіла Козловська.
За її словами, питання можливостей зберігання газу в українських сховищах також обговорювалося з турецькою стороною.
"Можливість зберігання газу у ГТС - це крок до енергетичної незалежності. Коли у вас є транзит і прокачка, ви певним чином залежні від транзитера та постачальника. А закачавши газ до сховищ, ви отримуєте впевненість у проходженні опалювального сезону - це цікаво і європейським країнам, і Туреччині", - додала представник Міненерговугілля.
Україна має найбільші підземні газові сховища у Європі, сумарна активна місткість яких становить 31 млрд кубометрів.
"Можливість зберігання газу у ГТС - це крок до енергетичної незалежності. Коли у вас є транзит і прокачка, ви певним чином залежні від транзитера та постачальника. А закачавши газ до сховищ, ви отримуєте впевненість у проходженні опалювального сезону - це цікаво і європейським країнам, і Туреччині", - додала представник Міненерговугілля.
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...