Про це в рамках форуму Енергетичної хартії сказала начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Олександра Козловська, інформують Патріоти України.
"Інтерес є у "Вишеградської групи". Меморандум був підписаний з Італією, зі Словаччиною щодо можливостей спільного менеджменту нашої ГТС", - розповіла Козловська.
За її словами, питання можливостей зберігання газу в українських сховищах також обговорювалося з турецькою стороною.
"Можливість зберігання газу у ГТС - це крок до енергетичної незалежності. Коли у вас є транзит і прокачка, ви певним чином залежні від транзитера та постачальника. А закачавши газ до сховищ, ви отримуєте впевненість у проходженні опалювального сезону - це цікаво і європейським країнам, і Туреччині", - додала представник Міненерговугілля.
Україна має найбільші підземні газові сховища у Європі, сумарна активна місткість яких становить 31 млрд кубометрів.
"Можливість зберігання газу у ГТС - це крок до енергетичної незалежності. Коли у вас є транзит і прокачка, ви певним чином залежні від транзитера та постачальника. А закачавши газ до сховищ, ви отримуєте впевненість у проходженні опалювального сезону - це цікаво і європейським країнам, і Туреччині", - додала представник Міненерговугілля.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...