У той час ці українські землі входили до складу Польського царства. Лист написав староста села до Варшави, в якому скаржився, що місцеві мешканці відмовляються платити податок на ловлю риби. Мовляв, бояться страшного водяного монстра, який мешкає на дні водойми.
«Чутка про чудовисько з’явилася ще за Польщі. Ніби, цей монстр когось з’їв, а якогось вола затягнув в озеро», - розповів в.о. старости села Сомин Іван Сусь.
Але найцікавіше інше, український палеонтолог Юрій Шевела вважає, що деякі істоти часів динозаврів могли дожити до наших днів:
«Здається 50 років тому на досить великій глибині знайшли целакантоподібну Латимерію. Вона вижила. А якщо знайшли цю рибу, яка жила до динозаврів, то є вірогідність знайти ще щось».
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...