В Адміністрації президента США ставляться до ударів по Ірану як до відеогри, - Axios

Адміністрація президента США Дональда Трампа в соціальних мережах подає удари по Ірану в форматі мемів і відеомонтажів, які нагадують комп'ютерні ігри. Про це пише Axios 14 березня, передають Патріоти України.

Подання реальних бойових дій у вигляді такого контенту – це безпрецедентний випадок в історії воєн США, пише видання.

Зокрема, акаунти Білого дому публікують ролики, де реальні кадри ракетних ударів по іранських об'єктах перемежовують фрагментами з фільмів і відеоігор – наприклад, Top Gun, Iron Man і Grand Theft Auto. В одному з відео знищення цілей супроводили фразою "Бездоганна перемога" із гри Mortal Kombat.

Ще один ролик починався з мему із Grand Theft Auto "Чорт, знову двадцять п'ять", після чого йшли кадри прямих трансляцій ударів з Ірану.

В адміністрації стверджують, що так демонструють ефективність американської армії й знищення ракетних і військових об'єктів Ірану.

Проте таке подання війни викликало різку критику. Кардинал Блейз Купич із Чикаго назвав перетворення бойових дій на розважальний контент "глибоким моральним провалом", який стирає людський вимір війни.

Водночас реальні наслідки конфлікту залишаються тяжкими. За даними CBS News, під час операції загинуло щонайменше 13 американських військовослужбовців, сотні дістали поранення. Попереднє розслідування Пентагону також засвідчило, що американська ракета Tomahawk помилково влучила в іранську школу для дівчаток, де, за повідомленнями, загинуло 168 дітей.

Axios зазначає, що для багатьох американців війна з Іраном сьогодні в одній стрічці соцмереж разом із мемами й спортивними роликами, створюючи ілюзію "близькості" до конфлікту, якої не знали попередні покоління.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...

Рішення російського командування спровокувало полювання на власні мобільні вогневі групи: Чому істерять Z-воєнкори й де зараз найгарячіше, - Злий Одесит

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:28

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...