"У квітні в Росії - дефіцит бюджету. Неймовірно як для Росії. І неймовірно як для поточних цін на енергоносії", - Сергій Фурса

"Видача іпотечних кредитів в Росії в квітні зменшилася в 4 рази. Росіяни очолили рейтинг іноземних покупців житла в Туреччині. «Совпадение»? До речі, до цього в лідерах покупців житла в Туреччині були громадяни Ірану і Іраку. Добра компанія. Перспективна", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"І так, санкції працюють дуже поступово, але вони працюють. Не так швидко як би нам хотілося. Але занадто швидко для росіян. І, головне, це вже незворотній тренд, який не можна розвернути за один день.

Так, друзі Путіна можуть стримувати запровадження нових санкцій. Так, Орбан поки що блокує нафтове ембарго. Торгується, наче він Ердоган на турецькому базарі. Та це стримування, що лише дозволяє виграти певний час. Але навіть попри це росіяни вже продають набагато менше нафти, і по ціні, що набагато нижча ринкової. За оцінками російських аналітиків Росія недоотримує 40% від потенційних нафтових доходів за рахунок ціни (привіт знижки для Індії) і скороченню видобутку нафти (привіт працівникам нафтової галузі, які лишаються без роботи).

І от вже стається диво. В квітні в Росії — дефіцит бюджету. Неймовірно як для Росії. І неймовірно як для поточних цін на енергоносії. Неймовірно, але це факт, і про це кажуть самі російські урядовці.

І так, у більшості країн світу є дефіцит бюджету. Але більшість країн світу фінансує його за допомогою запозичень. І ось — сюрприз. Росія не може позичати на світовому ринку. Теоретично може дати в борг Китай, але поки не дуже хоче, а якщо і дасть, то буде вимагати продати російську душу. Хоча ні, душа йому не потрібна, просто зробить Росію своїм сировинним придатком. Чи вже робить, якщо подивитися на динаміку і номенклатуру торгівлі Китаю і Росії.

Ба більше. Схоже американці закриють з 25 травня лазівку, що дозволяла Росії платити по своїх боргах і не потрапляти в дефолт. Якщо повідомлення американської преси правдиві, то дефолт вже стає невідворотній десь у червні. А отже, Росія ще довго не зможе виходити на ринок запозичень, навіть якщо війна буде завершена.

Так, є резерви. Але —сюрприз, половина їх заморожена. Половина із незамороженої частини — у золоті, яке санкції роблять токсичним, і його можна використовувати тільки на коронки, адже сучасні стоматологічні технології вже не доступні. А решта знижується і вже втрачено з початку війни $50 млрд. Не кажучи вже про те, що та сама решта зберігається у китайських юанях, курс якого щодо долара знижується.

Так що, схоже, що все дійсно йде у Путіна по плану. Як каже його прессекретар Дмитро Пєсков — Путін знає, куди він веде країну".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Злий Одесит розповів, навіщо Пригожин вербує донецьких жінок-ув'язнених

вівторок, 7 лютий 2023, 13:29

На думку Коваленка, це може свідчити про той факт, що безпосередьо з вербуванням зеків у "вагнерівців" проблеми. Вони вже не можуть збирати десятки тисяч, а з проблемами збирають тисячі. "Ситуація з російськими приватними військовими компаніями в якому...

"Тримайте при собі документи та ліки": Астролог зробила зловісний прогноз на найближчі тижні

вівторок, 7 лютий 2023, 12:14

Відомий астролог і таролог Ірина Звягіна попередила про небезпеку, яка буде підстерігати в лютому і березні, передають Патріоти України. Потрібне попередження вона зробила, коментуючи трагічні події в Туреччині і Сирії, пов'язані з землетрусами: "Уран-...