
"Круглодобові ресторани і комендантська година. Навіщо ці фігові листочки? В Києві де-факто відмінили комендантську годину. Але вголос сказати про це бояться", - пише політолог Вадим Денисенко на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Рішення столичної адміністрації про круглодобову роботу барів та ресторанів, якщо вони діють, як пункти незламності, – де-факто відміняє комендантську годину. На запитання поліції, "Куди ви йдете (їдете)?", завжди можна сказати про круглодобовий бар, в якому ви маєте намір погрітися.
Правильне це рішення чи ні – не беруся судити. Як мінімум, ресторани, мабуть, від цього виграють. А алкоголь точно наливатимуть з-під поли попри заборону.
Я не розумію іншого: навіщо гратися в героя анекдоту, який має чи то труси натягнути, чи хрестик зняти. Кілька днів тому я вже писав про провали в комунікаціях. От це рішення – це класичний провал цієї самої комунікації".
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...