"У Росії пропагандистський пул розповідає, які вони тепер залякані - після ліквідації Дуґіної і тепер Татарського", - Голобуцький (відео)

"Ми їх таки залякали, бідненьких!)). В Росії пропагандистський пул розповідає, які вони тепер залякані - після ліквідації Дуґіной і тепер Фоміна/Татарского. Бо Україна це робить навмисно, саме щоб викликати страх решти", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ну, заперечувати причин в нас немає. Таки правда: залякуємо і старанно ліквідуємо. Справедливість прийде по кожного з них - і от прямо на наших очах ці страшні реалії до них доходять. Спостерігати це однозначно приємно.))"
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Розклад по чорноморському флоту (чф-у).. - Машовець

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:55

Джерело

"Тільки лінивий в нас не займається вигадуванням стратегій. І, випередивши інших стратегів, прагне "донести їх до влади й суспільства”, - журналіст

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:15

"У романі Дена Брауна один з героїв так пояснює сучасне мистецтво. Від митців минулого вимагалося віртуозне володіння пензлем або різцем, розуміння властивостей фарб чи каменю. Щоб називатися митцем сьогодні, все це зайве. Варто лише згенерувати якусь ...