
Український футболіст, а нині волонтер Роман Зозуля відреагував на наймасштабніший удар окупантів по історичному центрі Одеси, передають Патріоти України.
У своєму Telegram-каналі Зозуля розлючено висловився щодо росіян, назвавши їх країну гноєм сучасного світу. «Росія — не держава. Росіянин — не нація. Гній на світовій мапі. Непотріб. Вбивці. Алкаші. Фашисти. Нелюди, якім байдуже на все.
Вони досі ходять в туалет на дірку у підлозі, або на відро, але намагаються руйнувати все, що є цивілізованого в інших країнах. Варвари сьогодення. Знов вночі страждала Одеса. Цивільні люди та інфраструктура. Церква. Знов з помийного рос ТБ ми чуємо про ураження іноземних найманців України. Стоянки безпілотних катерів. Напевно це все було у соборі. Гній сучасного світу. Ви відповісте за все!", — написав Зозуля.
Нагадаємо, що вночі, 23 липня, російські війська завдали наймасштабніший удар по історичному центру Одеси. Ворог завдав удару, застосувавши п’ять видів ракет. Щонайменше одна людина загинула і 22 постраждали, у місті значні руйнування.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...