Деякі захворювання заважають процесу схуднення навіть якщо людина прагне до цього, передають Патріоти України.
Іноді проблеми з вагою не є наслідком неправильної дієти, пояснили вчені.
Депресія може надавати на організм серйозне навантаження. Людина частіше переїдає і відчуває себе погано в емоційному плані, а в довгостроковій перспективі стан загрожує розвитком зайвої ваги. Крім того, проблема може мати відношення до прийому деяких ліків, що призначаються при депресії.
Синдром полікістозних яєчників часто стає причиною труднощів з менструацією, коли у жінки зсувається цикл. Змінюється загальний гормональний фон, що і спричиняє за собою нестабільність по частині ваги.
Втома наднирників теж впливає на весь організм. Зазначений орган відповідає за виробництво гормонів, які допомагають в контролі частоти серцевих скорочень і артеріального тиску. Якщо має місце дисфункція, відбувається порушення обміну речовин і адаптаційних функцій. Деякі при даній проблемі різко набирають вагу, інші навпаки раптово її втрачають. Крім того, при синдромі людина може відчувати тягу до солодощів і шкідливої їжі.
Гіпотиреоидизм є порушенням в роботі щитовидної залози. Орган перестає генерувати важливі гормони, що загрожує набором ваги. При проблемах з щитовидкою людина може скаржитися на втому і перепади настрою.
"Я вчора заїхала ввечері до супермаркету купити паштет Гектору. Година пізня, наближається комендантська година, людей мало. Стоїмо на касі – я з банкою паштету і чоловік років 60 із пачкою масла й пакетом пельменів", - пише харківська журналістка Анна...
Президент Володимир Зеленський доручив СБУ розслідувати витік проєкту ресурсної угоди зі США, зокрема з використанням поліграфа. Про це повідомляє Financial Times у суботу, 5 квітня, з посиланням на джерела в уряді, передають Патріоти України. Розсліду...